Pracuję jako sprzedawca w sklepie wędkarskim. We wszystko wprowadził mnie mój serdeczny przyjaciel. To on tak naprawdę załatwił mi ten etat.

Sprzedawca kompetentny poleca firmy Jaxon i Okuma

jaxonBardzo się cieszyłem. Znałem się na wędkarstwie więc to nie był dla mnie żaden problem. Moja żona też w końcu odżyła. Tak długo szukałem pracy, że zacząłem popadać w małą depresję. Straciłem nawet całkowitą chęć do życia. Na szczęście nowa praca bardzo szybko postawiła mnie na nogi i nie potrzebowałem żadnej pomocy. Bardzo często schodziły u nas żyłki Konger. Wiele osób się o nie pytało. W tamtych rejonach ta firma była naprawdę popularna. Bardzo mnie to dziwiło jednak już tam tak po prostu było. Pewnego dnia przyszła do mnie naprawdę młoda kobieta i poprosiła o pomoc. Jej tata miał urodziny i nie wiedziała co mu kupić. Kompletnie nie znała się na takim sprzęcie.
Ja okazałem się jej dobrym pomocnikiem. Spokojnie zaproponowałem nasze kołowrotki Okuma. Ucieszyła się z tego powodu. Podobne widziała w piwnicy ojca. Kupiła dwie sztuki. Musiałem dokładnie wytłumaczyć czym się różnią i jakie muszą pełnić zadanie. Zobaczyłem ją jeszcze tydzień później. Przyszła mi podziękować. Jednak jeden z nich się zepsuł i chciała go oddać na gwarancję. Zaproponowałem jej zamianę na produkt firmy jaxon. Na szczęście się zgodziła. To bardzo poprawiło mi nastrój. Spełniałem się. Również mój szef zauważył większe zyski od czasu rozpoczęcia przeze mnie pracy. Bardzo mnie to ucieszyło. W następnym miesiącu czekała mnie nawet podwyżka. Wszystko starałem się wykonywać z należytą pasją i zaangażowaniem. Byłem szczęśliwy z tego powodu.

Podczas pracy miałem dwie przerwy, na których mogłem zjeść spokojnie posiłek. Odpowiadało mi takie rozwiązanie. O czternastej zawsze byłem naprawdę głodny.