Jestem właścicielem kilku lokali użytkowych i ostatnio zwolnił mi się jeden w centrum miasta. Nadaje się on idealnie na sklep i dlatego postanowiłem go odremontować, żeby kolejny najmujący był zadowolony. Jestem pewien, że chętnych nie będzie brakować.

Zamówione meble do sklepu przyjechały na czas

meble sklepowe na zamówienieWszystkie stare regały i szafy całkowicie usunąłem ze sklepu, ponieważ są już stare i nie wyglądają zbyt atrakcyjnie. Chcę kupić meble sklepowe na zamówienie, dzięki którym lokal będzie wyglądał dobrze i przestronnie. Jest on niewielki, ale wiem, że dzięki odpowiednim meblom można sporo zyskać na miejscu. Współpracuję od dawna z firmą, która wykonuje meble sklepowe na zamówienie i to właśnie do nich postanowiłem się odezwać. Pojechałem tam osobiście, żeby dokładnie wyjaśnić jakie meble do sklepu mnie interesują i przy okazji wybrać kolor. Chcę, żeby to były drewniane meble, ponieważ dzięki temu klimat lokalu zostanie zachowany w harmonii. Nie jestem jakimś architektem wnętrz, ale znam się na tym nieco i wiem jak dopasować meble. Na miejscu był właściciel i obsłużył mnie osobiście. Bez problemu się dogadaliśmy i wykonają dla mnie meble sklepowe na zamówienie dokładnie takie, o jakie prosiłem. Planowałem je wstawić w piątek, żeby od poniedziałku już lokal mógł wystawiony na stronie mojego pośrednika nieruchomości. Wiedziałem, że ta firma jest solidna i meble dojechały do mnie na czas. Mój najstarszy syn pomógł mi ze wszystkim i skończyliśmy wszystko jeszcze w piątek. Zgłosiłem się od razu do pośrednika.

Lokal udało się wynająć bardzo szybko i podpisałem z klientem umowę na trzy lata. Czynsz nieco podwyższyłem z uwagi na wyższy komfort. Obecny wynajmujący na pewno będzie zadowolony z tego miejsca, bo przechodzi tamtędy dużo ludzi.