Mój ośrodek wczasowy działał od dwudziestu lat. Odwiedzało mnie dużo turystów, ponieważ oferowałem komfortowe warunki a i okolica była malownicza. Prowadzenie ośrodka dawało mi takie zyski, że nie musiałem podejmować żadnego dodatkowego zatrudnienia. 

Montaż suszarek kieszeniowych w łazienkach

suszarki kieszeniowe do rąkW tym roku zdecydowałem się na remont łazienek, ponieważ zależało mi na tym, żeby zostały wyposażone w nowoczesnym stylu. Postawiłem na praktyczne kabiny prysznicowe i dość szerokie zlewy. Wszystko zamówiłem u swojego stałego dostawcy, z którym współpracowałem od wielu lat. Uprzednio miałem zamontowane pojemniki na ręczniki papierowe, ale uznałem, że zamontuję w łazienkach suszarki kieszeniowe do rąk, ponieważ jest to o wiele wygodniejsze rozwiązanie. Na dodatek w łazienkach będzie większy porządek, bo kosze nie będą zapchane ręcznikami papierowymi. Sam sprawdziłem dostępne suszarki kieszeniowe w katalogu swojego dostawcy i na podstawie porównania dokonałem wyboru. Wybrałem jedne z tańszych suszarek do rąk, ale były one łatwe w montażu i mogłem wszystkim zająć się osobiście, co też uczyniłem. Kiedy odebrałem zamówione suszarki do rąk, to tego samego dnia je zamontowałem we wszystkich łazienkach. Rozwiązanie to prezentowało się nie tylko nowocześnie, tak jak chciałem, ale również było praktyczne i wygodne. Dzięki suszarkom postanowiłem jeszcze postawić na bezdotykowe dozowniki do mydła i wszystkie zmiany wprowadziłem w ciągu dwóch tygodni. Łazienki były gotowe.

Nowoczesne łazienki były wizytówką mojego ośrodka i turyści od razu zauważyli tak poważne zmiany. Zazwyczaj przyjeżdżali co roku ci sami goście, dla których właśnie przeprowadziłem remont łazienek w swoim ośrodku. To była konieczna zmiana, która niosła za sobą same korzyści.