Każdy majsterkowicz w domu powinien mieć w domu wiele narzędzi oraz sprzętu, który w razie naprawy czy też innych drobnych pracach domowych pomoże rozwiązać mu problem przed jakim stoi. Jednym z tych rzeczy jaki powinien mieć jest właśnie wiertarko-wkrętarka mała.

Mała wiertarko-wkrętarka do domu

wiertarko-wkrętarka hitachi ds10dalTaka wiertarko-wkrętarka akumulatorowa to idealne narzędzie do drobnych prac domowych, gdzie gdzie nie ma gniazdka elektrycznego. W szczególności spodoba się osobom, które nie lubią być ograniczone kablem. Idealnie sprawdzi się w pracach, gdzie muszą być wykonywane w różnych pozycjach oraz nietypowych miejscach. Większość takich wkrętarek również wyposażona jest w funkcje wiercenia co stanowi, że takie urządzenie jest uniwersalne. Dobrym przykładem takiego urządzenia jest właśnie wiertarko-wkrętarka hitachi ds10dal. Warto zaznaczyć, że taka wiertarka posiada możliwość oświetlenia miejsca pracy. Czas baterii jest dość długi, bo wynosi prawie 2 godziny. Jednak cały zestaw takiej wiertarki jest wyposażony w łącznie 2 baterie, która ładuje się w niespełna 40 minut, a więc urządzenie te jest czynne cały czas. Sama wiertarka jest dość lekkim urządzeniem, gdyż waży niespełna 1 kilogram, a więc jest urządzeniem dość poręcznym. Wynika to głównie z zastosowania nowoczesnego rodzaju baterii litowo-jonowe Posiada wysoki moment obrotowy, który wynosi 36 Nm i może je regulować w 22 poziomach. Wiertarka ta wyposażona jest w dwa rodzaje prędkości obrotowe – małą i duża. Może obracać wiertła zarówno w lewo oraz w prawo.

Taka wiertarka jaka właśnie jest ta o której przedstawiłem u góry to idealne uniwersalne urządzenie do codziennych prac nie tylko w domu, ale również z przeznaczeniem do ciężkiej pracy. Dlatego wybierając takie rzeczy warto wybrać od znanych i renomowanych firm, gdyż tylko wtedy będziemy wiedzieć, że nas nie zawiedzie.