Eventy reklamowe, jarmarki, targi, czy koncerty to imprezy w których bierze udział wiele osób. Żeby jednak przyciągały uwagę to muszą być dobrze zaplanowane. Wiadomo, ciekawe pomysły, żywe kolory, czy wybór odpowiedniego terminu ma duże znaczenie, jednak nie można zapominać o wyglądzie stoiska czy sceny.

Trawers wykonany z aluminium

trawers aluminiowyCałość powinna być z jednej strony estetyczna, a z drugiej praktyczna. Niezwykle przydany będzie tu trawers aluminiowy. Trawers to podstawa boków i góry sceny. Wygląda on tak, że są cztery główne metalowe pręty, połączone mniejszymi ułożonymi w zygzak. Dzięki temu całość jest odpowiednio wzmocniona. Trawersy są na tyle mocne, że utrzymają konstrukcje oświetleniową i nagłośnieniową, ważącą nieraz po kilkaset kilogramów. Trawersy mają różne wymiary, zarówno pod względem wysokości, jak i szerokości. Kiedy się przydaje taki aluminiowy trawers? Może być nie tylko elementem sceny. Przydaje się także przy eventach w centrach handlowych. Tam wystarczy nieco wyższy podest, a na trawersie z tyłu zawiesza się baner promocyjny. Taki trawers jest węższy i niższy, bo nie ma potrzeby budowania tu ogromnej sceny. Trawersy sprawdzają się też na targach i jarmarkach na świeżym powietrzu. Wtedy trawers przypomina łuk albo bramę, która na bokach i na górze ma banery, a z dwóch stron można przez nią przejść, brak zabudowania z tyłu. Taka konstrukcja daje osłonę przed słońcem i deszczem i nie musi mieć podstawy, można ją postawić bezpośrednio na trawie.

Jak widac aluminiowe trawersy są bardzo popularne i nie sposób ich pominąć jeśli buduje się choćby małe konstrukcje na promocje, nie wspomianając o scenach koncertowych. Produkt jest idealny pod względem parametrów technicznych, jak również łatwo można je składać i rozkładać.