Szukałam dobrego gabinetu ortodontycznego

Od zawsze miałam problem ze swoimi zębami. Po wielu latach wreszcie udało mi się je wszystkie wyleczyć. Pozostała jeszcze kwestia krzywego zgryzu. Stomatolog powiedział, że on już swoją robotę wykonał i teraz powinnam udać się do ortodonty w celu wyrównaniu zębów. Chciałam mieć wreszcie prosty uśmiech. Musiałam jeszcze tylko znaleźć fachowego ortodontę, który się tym zajmie.

Gdzie w Poznaniu przyjmuje dobry ortodonta?

gabinet ortodontyczny w poznaniuWiedziałam, że moja przyjaciółka kilka lat temu miała podobny problem i długo leczyła się u ortodonty. Zadzwoniłam do niej i zapytałam jaki jest najlepszy według niej gabinet ortodontyczny w poznaniu. Z czystym sumieniem poleciła mi ona swojego ortodontę. Powiedziała, że jest to lekarz profesjonalny i fachowy. W leczeniu stosuje najnowsze technologie oraz sprzęt ortodontyczny. Nie ma on zbyt wygórowanych cen za swoje usługi, a terminy do niego są zawsze szybkie i nie trzeba czekać długo na wizytę. Zapytałam się przyjaciółki również, czy leczenie ortodontyczne jest bardzo bolesne? Powiedziała, że ten lekarz prowadzi je praktycznie bezboleśnie, a poza tym zawsze można skorzystać ze znieczulenia. Zachęcona pozytywnymi opiniami jego byłej pacjentki wzięłam namiary na ten gabinet ortodontyczny i umówiłam się na wizytę. Jak się wkrótce okazało to był bardzo dobry wybór. Byłam bardzo zadowolona z leczenia.

Dużą zaletą tego gabinetu ortodontycznego było to, że na miejscu można było zrobić wszystkie badania w tym prześwietlenie RTG, które musiałam wykonać kilkukrotnie, dzięki czemu nie traciłam czasu na bieganie po innych przychodniach. Ortodonta był bardzo miły i profesjonalny. Leczenie przebiegało w miłej atmosferze. Swoją diagnozę poparł skrupulatnymi badaniami, a przed przystąpieniem do leczenia przedstawił mi cały plan leczenia włącznie ze spodziewanymi rezultatami.