Wielkimi krokami zbliżają się święta, a zaraz po nich sylwester. Po sylwestrze zaś karnawał a wraz z nim mnóstwo imprez, bali i tak dalej. W tym rok, jak chodzi o świat mody, dominuje wszystko, co się świeci. Brokat, cekiny, błyszczące materiały- ich powinno być jak najwięcej w naszym ubiorze czy makijażu. Salony kosmetyczne na pewno będą przeżywały oblężenie.

Błyszczący manicure hitem tego sezonu

manicure hybrydowy - PoznańTegoroczny Sylwester i karnawał szykują się pod znakiem blasku w każdej formie. W ubiorze i makijażu dominują cekiny, brokaty i tak dalej. Kobieta ma dosłownie błyszczeć. Z racji tego, że do świętowania nie zostało już wiele czasu, to zapisanie się do jakiejkolwiek kosmetyczki czy fryzjera wręcz graniczy z cudem. Jak byśmy chcieli umówić się na przykład na zwykły manicure hybrydowy – Poznań przykładowo nie posiada już w większych salonach wolnych miejsc, ale są jeszcze mniejsze, tak zwane osiedlowe salony, w których można się jeszcze umawiać na terminy przedświąteczne. To właśnie manicure hybrydowy jest najbardziej rozchwytywana  usługą. Z wiadomych względów- każda kobieta chce mieć zadbane paznokcie, a te utwardzone lampą UV będą się trzymać jeszcze długo po imprezach. Złoto i srebro będą tymi kolorami, które zdominują nasze dłonie. Najlepiej jeszcze, żeby było na nich mnóstwo brokatu. Trendy zatoczyły koło, gdyż kilka lat temu również skupialiśmy się na tym, co błyszczące i świecące. Jeśli więc chcemy mieć chociaż przygotowane profesjonalnie paznokcie, to nie ma co zwlekać z umawianiem się na wizytę u kosmetyczki.

Na koniec tego roku każda kobieta powinna błyszczeć. I to dosłownie. W ubraniach i makijażu dominują bowiem brokaty i cekiny. Salony kosmetyczne przeżywają oblężenie już teraz. Najwięcej kobiet decyduje się oczywiście na manicure hybrydowy.