Moja praca wymaga ode mnie nienagannego makijażu. Z tego powodu do niedawna byłam zmuszona wstawać nierzadko dwie godziny wcześniej aby ze wszystkim się wyrobić. Na szczęście teraz już mogę pospać sobie znacznie dłużej i to wcale nie z powodu zmiany mojej pracy!

Najwyższa jakość makijażu permanentnego

elegancki makijaż permanentny w BiałymstokuZawsze kiedy gdzieś się spieszymy, a jednocześnie staramy się wykonać perfekcyjny makijaż, zaczyna drgać nam ręka co skutkuje brzydką kreską na oku, nierównymi brwiami i naszą frustracją oczywiście. Doskonale znam ten ból, bowiem w mojej pracy związanej z branżą kosmetyczną zawsze musiałam wyglądać perfekcyjnie. Makijaż miał być delikatny, ale jednocześnie elegancki. Koleżanka jednak zaproponowała mi pewne rozwiązanie polegające na zrobieniu sobie makijażu permanentnego. Mogę szczerze przyznać, że zdecydowanie się na elegancki makijaż permanentny w Białymstoku niezwykle polepszył mój komfort codzienności. Zdecydowałam się na delikatną kreskę na oku oraz podkreślony brwi, czyli makijaż który sprawiał mi najwięcej problemów. Powiedzieć, że permanentny makeup wyszedł dobrze, to zdecydowania za mało. On wyglądał perfekcyjnie! Zupełnie jakby malowała mnie przed chwilą światowej sławy makijażysta, a grafik dodatkowo poprawił makeup w programie. Makijaż był naprawdę idealny, a jednocześnie bardzo subtelny, elegancki i kobiecy. Zdecydowałam się także na delikatne przedłużenie rzęs, aby jeszcze bardziej skrócić czas wykonywania swojego makijażu.

Obecnie pozostaje mi tylko podkreślanie pomadką ust i nałożenie podkładu, a czynności te zajmują mi mniej, niż pięć minut. W porównaniu z codziennym niemalże dwugodzinnym makijażem, czas ten jest wydaje się dosłownie ułamkami sekund. Wreszcie mogę się porządnie wyspać i co ważne, jeśli nie najważniejsze – bez względu na porę dnia czy nocy, deszcz i słońce, zawsze wyglądam perfekcyjnie!