Czekał mnie dość spory wydatek, gdyż mój chrześniak kończył w tym roku osiemnastkę. Miałem odłożone pieniądze na prezent dla tego dzieciaka i nie musiałem się o nic obawiać. Zrezygnowałem z remontu, który mógł jeszcze poczekać. Nie wiedziałem tylko, co kupić Arturowi na urodziny.

Markowy quad prezentem na osiemnaste urodziny

quady juraNie rozmawiałem ze swoją siostrą na temat prezentu dla jej syna, ponieważ zdecydowałem, że sam wymyślę co kupić. Znałem Artura dość dobrze i wiedziałem co go interesowało. W ostatnim czasie coraz częściej mówił i quadzie, który miał jego kolega i już wiedziałem, że on też byłby zadowolony, jakby taki miał. Zamierzałem kupić więc chrześniakowi quad na urodziny. Nie znałem się na tych pojazdach i nie wiedziałem jaki kupić, dlatego poszedłem do największego w mieście sklepu. Liczyłem, że sprzedawca mi pomoże dokonać wyboru. Na miejscu uzyskałem informację, że najchętniej kupowane były quady jura, które głównie kupowali młodzi ludzie. Quad prezentował się atrakcyjnie a jego cena zakupu mieściła się w granicach mojego budżetu. Od razu zamówiłem ten quad dla chrześniaka, bo musiał być sprowadzony do sklepu a miało to trwać do dwóch miesięcy. Pasował mi ten układ, ponieważ było to blisko urodzin Andrzeja. Wpłaciłem zaliczkę i czekałem cierpliwie na kontakt ze strony pracownika sklepu z informacją, kiedy quad będzie do odbioru. Siostrze nic nie powiedziałem o prezencie. Wiedziałem, że nikt inny nie planował zrobić takiego prezentu Andrzejowi.

Z prezentem trafiłem idealnie. Markowy quad okazał się być spełnieniem marzeń mojego chrześniaka. Od razu poszedł sprawdzić swój pojazd. Musiał kupić sobie kask, bo bez niego nie mógł wyjeżdżać w teren. Za pieniądze z osiemnastki planował kupić sobie niezbędny osprzęt.