Przystojny architekt mieszkający w Bydgoszczy

 

Jestem atrakcyjną kobietą w średnim wieku. Niestety nie mam męża, ani chłopaka. Moje związki nie utrzymywały się długo i to chyba dlatego, że mam zaburzenia osobowości typu borderline. Szybko się zakochuję, szczególnie w obiektach niedostępnych dla mnie. Ostatnio zainteresował mnie niezwykle uzdolniony i przystojny architekt z biura projektowego w Bydgoszczy

Architekt z Bydgoszczy miał w sobie to coś

architekt w BydgoszczySpotkałam go, kiedy byłam u mojej koleżanki, która kupiła sobie mieszkanie w Bydgoszczy. Ku mojemu dziwieniu zamówiła sobie projektanta wnętrz, któremu zleciła zaaranżowanie jej mieszkania. Traf chciał, że akurat przyszedł, kiedy ja byłam! Obserwowałam go od samego początku. Zrobiła na mnie ogromne wrażenie, szczególnie wtedy, gdy zaczął robić wymiary mieszkania i analizować poszczególne elementy. Miał swój styl, był wygadany, inteligentny i przede wszystkim kompetentny w tym, co widać. Puściłam mu oczko, ale chyba się zawstydził, bo opuścił mój wzrok. Uśmiechałam się do niego, ale architekt w Bydgoszczy udawał, że mnie nie widzi. Uznałam, że jest nieśmiały. Kiedy poszedł, to nie mówiłam o niczym innym, tylko o architekcie! On był naprawdę świetny! Postanowiłam, że go zatrudnię! Zadzwoniłam do niego dnia następnego i umówiłam się z nim na spotkanie w moim domu. Nie mogłam się doczekać, aż przyjdzie. Ubrałam czerwoną, koronkową sukienkę. Kiedy otworzyłam mu drzwi, architekt to się zrobił cały czerwony.

Pomyślałam, że zrobiłam na nim wrażenie. Nagle zadzwonił do architekta telefon i okazało się, że rozmawia ze swoją żoną! A więc był zajęty. Mimo wszystko próbowałam go poderwać. Powiedział, że zaprojektuje mi nowoczesny salon, ale na tym poprzestaniemy naszą znajomość. ja jednak nie poddam się i będę nadal podrywać przystojnego architekta!