Dziś każda kobieta stawia przede wszystkim na komfort. Dlatego też między innymi malujemy sobie paznokcie lakierami hybrydowymi. Utrzymują się one na nich bardzo długo, nawet trzy tygodnie. Przez ten czas możemy cieszyć się pięknymi i zadbanymi paznokciami.

Zalety malowania paznokci lakierami hybrydowymi

manicure hybrydowy ŁódźPierwszą zaletę już znamy, a jest nią przede wszystkim długość utrzymywania się lakieru na paznokciu. Zwykły lakier zazwyczaj na naszych paznokciach wytrzymuje kilka dni i już powstają ogromne odpryski. Może być to dla nas bardzo frustrujące szczególnie gdy pracujemy w miejscu, w którym nasze paznokcie mają ogromne znaczenie. Wówczas zawsze chcemy mieć piękne i zadbane dłonie. Kolejną zaletą jest sam sposób ich malowania. Zwykły lakier musi nieco wyschnąć, nim będziemy mogły go dotknąć. Czasem ten czas oczekiwania to nawet kilka godzin. W nocy lekko dotkniemy paznokciem do kołdry i już powstaje nieestetyczne odciśnięcie się faktury materiału. Przy lakierach hybrydowych jest zupełnie inaczej. Utwardza się je w lampie i gdy tylko wyjmuje się z takiej lampy paznokcie, wówczas można je dotykać bez przeszkód. Wszystko jest wyschnięte i dopracowane. Dziś wpisując w wyszukiwarkę chociażby „manicure hybrydowy Łódź„, znajdziemy mnóstwo wyników wyszukiwania. Bez wątpienia dziś jest to jedna z najpopularniejszych usług w salonach kosmetycznych. Cena, którą zapłacimy za taki manicure może być różna. Wszystko zależy tak naprawdę od cen, która narzuca sam salon. Można jednak sprawdzać cenniki i wybrać miejsce, w którym będzie najbardziej się opłacało zrobić paznokcie.

Obecnie mnóstwo kobiet decyduje się na manicure hybrydowy. Jest to bardzo wygodne i komfortowe rozwiązanie. Nie musimy co drugi dzień martwić się o to, że odpryskuje nam lakier. Bez wątpienia warto chociażby pójść i przekonać się jak to wszystko wygląda.