W związku z coraz większym rozwojem konsumpcji w społeczeństwie koniecznością staje się zapewnienie wysokiej jakości usług w sektorze utrzymania czystości. Ludzie konsumują coraz więcej dóbr materialnych do których zaliczyć można dobra użytkowe takie jak odzież czy dobra spożywcze. Poprzez to generowana jest coraz większa ilość śmieci.

Zapewniliśmy regularne odbiory śmieci

regularny odbiór odpadów spożywczychW związku z tym istnieje niepohamowana potrzeba zapewnienia odbioru tych śmieci. Z takiej potrzeby powstała firma, w której pracuję. Jako sektor docelowy obraliśmy branżę spożywczą. Wiązało się to z faktem, że w naszej miejscowości istnieje dużo więcej punktów gastronomicznych niż handlowych. Mamy oczywiście centrum handlowe, ale otacza je spora liczba różnych restauracji oraz mniejszych sklepów spożywczych. W związku z czym zapewniamy regularny odbiór odpadów spożywczych. Usługa ta stała się tak wielkim hitem, że w chwili obecnej musieliśmy zatrudnić dodatkowych pracowników. Jak się okazało większość punktów gastronomicznych do tej pory miała podpisane umowy z dużymi firmami znajdującymi się w pobliskim mieście. Firma lokalna, którą stworzyliśmy jest zdecydowanie bardziej konkurencyjna cenowo. Dzięki temu zadowoleni użytkownicy od razu przekazali informację o nowej firmie kolejnym osobom. Tak powstał efekt domina, który musimy wykorzystać. Taka szansa zdarza się nie za często. Trafiliśmy ze swoim biznesem idealnie w lokalny rynek. Jeśli teraz się sprawdzimy biznes ten będzie kwitł przez najbliższe lata.

Nie wykluczam, ze w przyszłości będziemy odbierać odpady spożywcze z okolicznych miejscowości, tworząc coraz większą siatkę klientów. Mamy ambicje stać się jedną z większych firm w kraju, które zajmują się odbiorem odpadów. W tej branży liczy się przede wszystkim regularność. Jestem pewny, że w przyszłości cecha ta będzie naszym znakiem rozpoznawczym.