Nowoczesny kominek w pensjonacie

Prowadzenie pensjonatu w górach niosło ze sobą same korzyści. Interes kręcił się przez okrągły rok i nigdy nie miałam żadnego przestoju. Zarabiałam sporo, ponieważ gości miałam przez cały czas. Dbałam o pensjonat i dlatego tak chętnie było on odwiedzany przez turystów.

Montaż narożnego kominka w pensjonacie

nowoczesne kominki narożneNa parterze był salon, który dostępny był dla wszystkich gości. Każdy mógł tam usiąść na wygodnym fotelu czy sofie, napić się kawy i obejrzeć telewizję. Wpadłam na pomysł jak jeszcze bardziej urozmaicić czas swoim gościom. Otóż zdecydowałam, że zamontuję kominek w tym salonie. Byłam pewna, że turyści docenią taką inicjatywę. Zajrzałam do katalogu, który przysłał mi producent kominków. Były w nim dostępne nowoczesne kominki narożne a właśnie tylko taki mogłam zamontować w salonie. Zadzwoniłam do przedstawiciela tego producenta a on przyjechał do mojego pensjonatu. Był to młody chłopak, ale posiadał ogromne doświadczenie, co mi zaimponowało. Potwierdził, że montaż kominka w pensjonacie jest jak najbardziej możliwy i pokazał mi kilka kominków w katalogu, które nadawały się idealnie. Wybrałam taki ze średniej półki cenowej, bo było mnie stać na taką inwestycję. Montaż miał zostać przeprowadzony przez wyspecjalizowaną ekipę. Na ten czas salon nie będzie dostępny dla gości, którzy przebywali w pensjonacie, ale jestem przekonana, że zmiany wszystkim się spodobają. Na drzwiach wejściowych do salonu umieściłam kartkę informacyjną i przeprosiny za utrudnienia.

Goście z ciekawości pytali mnie o salon a ja od razu im mówiłam, że w salonie będzie kominek. Pomysł ten spotkał się z bardzo pozytywną opinią i goście nie mogli się doczekać, aż będą mogli posiedzieć sobie przy kominku. Miałam rację, że ten pomysł zdecydowanie się sprawdzi.