Lubię buty – kupować nowe i je kolekcjonować, a więc mam w domu naprawdę dużo par butów. Moje ulubione obuwie to obuwie sportowe, które uważam za najbardziej uniwersalne. W każdym razie ja noszę buty sportowe i na treningi i na co dzień do dżinsów, ale też i dziennej sukienki. Moją ulubioną marką jest zdecydowanie Adidas i to z tej firmy mam najwięcej par butów sportowych.

Zx Flux to nowoczesny dizajn i wygoda

adidas zx fluxChoć mam bardzo dużo par butów z mojej ulubionej firmy to zawsze znajdę okazję do tego by kupić kolejną parę. Może nie jest to najbardziej ekonomiczne dla mojego budżetu zachowanie, ale czasami ciężko po prostu jest mi się powstrzymać. Ostatnio w witrynie sklepowej firmowego sklepu Adidasa u siebie w mieście zobaczyłam model butów, którego nie mam jeszcze w swojej kolekcji. Chodziło o Adidas Zx Flux czyli obuwie o bardzo fajnym dizajnie, które jak się okazało dostępne jest w bardzo różnych wersjach jeżeli chodzi o wzornictwo i kolory. Buty jakie zobaczyłam na wystawie były czarne i już ten model strasznie mi się spodobał, ale jak zobaczyłam inne wersje to się po prostu dosłownie zakochałam. Tego dnia kupiłam w tym sklepie dwie pary butów z tego modelu – te czarne, które zobaczyłam w witrynie oraz buty, które pokryty były bardzo interesującym wzorem w różnych kolorach zieleni. Trochę mi się ten wzór kojarzy z plamami farby, które zostały zrobione poprzez wylanie na płótno kilku puszek farb w różnych kolorach.

Szykuję się do zakupu trzeciej pary adidasów Zx Flux. Zachwyciły mnie one swoim dizajnem na tyle, że nie mogę przestać ich nosić do różnych stylizacji. Oprócz świetnego wyglądu te buty są niesamowicie wygodne, co jest ich kolejną wielką zaletą, przez którą na razie inne modele obuwia zeszły trochę na dalszy plan. Tym razem planuję kupno tych butów w kolorze pastelowego różowego.