Mój mąż uwielbiał robić mi niespodzianki i zawsze mu one się udawały. Nie raz zabrał mnie w jakieś piękne miejsce i zwiedziłam wiele. W tym roku wpadł na dość oryginalny pomysł i dzięki niemu byłam w najpiękniejszej miejscowości w kraju. Zabrał mnie do Mikołajek.

Niezapomniane wrażenia z pobytu w Mikołajkach 

noclegi w mikołajkachMąż na kilka dni przed wyjazdem powiedział mi, że sprawdzał noclegi w mikołajkach i wynajął dla nas pokój w pensjonacie, który był polecany przez ponad dziewięćdziesiąt procent użytkowników. Noclegu szukał przez internet i zawsze sprawdzał opinie. Wyjechaliśmy tam w czwartek z samego rana. Zapakowałam wszystkie niezbędne rzeczy i wzięłam nieco więcej ubrań. Kiedy dojechaliśmy do tego pensjonatu to od razu mi się spodobał. Budynek był piękny i otoczony parkiem. Przed pensjonatem był basen dla gości oraz miejsce na ognisko i grilla. Od razu mi się tam bardzo spodobało. Kiedy weszliśmy do środka to było jeszcze piękniej. Wszystko było urządzone w nowoczesnym stylu, który bardzo lubiłam. Mąż zarezerwował nocleg w apartamencie dla par i mieliśmy bardzo komfortowe warunki. Do pokoju należał ogromny balkon oraz duża łazienka. Już wiedziałam, że to będzie najlepszy pobyt w moim życiu. Mąż zapewnił mi mnóstwo atrakcji i bawiłam się świetnie każdego dnia. Właścicielka pensjonatu była przemiłą kobietą i opowiedziała mi historię tego miejsca. Zrobiła ona na mnie ogromne wrażenie. Wyspałam się na urlopie nawet lepiej niż w domu. Łóżko było bardzo wygodne. 

Na urlopie było tak cudownie, że nie miałam ochoty wracać do domu. Poprosiłam męża, żeby przedłużył pobyt i zarezerwował dla nas nocleg na kolejne dwa dni. Zostaliśmy w Mikołajkach nieco dłużej niż planowaliśmy i dzięki temu wypoczęłam odpowiednio. Było tam po prostu wspaniale.