Skóra traci elastyczność i kolagen w miarę starzenia się. Niektóre preparaty pomagają w dużej mierze poprawić jej elastyczność i zlikwidować niechciane kurze łapki. Pomagają także wyeliminować niedoskonałości skóry.

Zachowaj młodość dzięki nanocząsteczkom złota

regenerujące nano złotoW kulturze, w której młody wygląd jest uważany za piękno, nic dziwnego, że tak wiele osób szuka naturalnego produktu, który pomaga w uzyskaniu i utrzymaniu zdrowej skóry. Złoto pomaga również w regeneracji chrząstki i ścięgien i działa jako przeciwutleniacz. Jest niezbędnym pierwiastkiem w wielu procesach metabolicznych.   Pomaga w walce z trądzikiem, pobudzając naprawę komórek, posiada właściwości antybakteryjne.  Skóra potrzebuje złota do produkcji kolagenu, który jest tym, co utrzymuje skórę w dobrej kondycji. Złoto. A w szczególności regenerujące nano złoto znane jest ze swojej zdolności do leczenia mikrouszkodzeń, dzięki czemu jest idealnym składnikiem dla osób z cerą wrażliwą, uszkodzoną słońcem i bliznami po trądzikowymi. Dzieje się tak dlatego, że złoto wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry, intensywnie odżywiając uszkodzoną skórę, jednocześnie zwiększając aktywność komórek i cyrkulację w celu przyspieszenia gojenia i ochrony przed starzeniem się komórek. Ponadto złoto koloidalne tworzy osłonę ochronną na skórze, zapobiegając gromadzeniu się wolnych rodników, które mogą powodować dalsze jej uszkodzenia. Niedawno opracowano nanotechnologię, która umożliwia rozbicie szlachetnego metalu na nano złoto, rodzaj koloidalnego złota z jeszcze mniejszymi cząsteczkami, które są uważane za łatwiej wchłaniane przez skórę. Jet to prawdziwy eliksir młodości.

Wygładza skórę, redukuje zmarszczki, stymuluje syntezę kolagenu i elastyny, przywraca naturalny blask i witalność skóry. Ponadto ma właściwości antybakteryjne i aktywuje naturalny układ odpornościowy, dzięki czemu wspomaga naturalne procesy regeneracyjne.