Jako kobieta mam dużo rzeczy na głowie. Nie tylko muszę pracować i uczyć się jednocześnie, ale też zajmować się domem, sprzątać i doprowadzać siebie do porządku. Mężczyźni to mają dobrze. Wstaną, umyją zęby i wyjdą. A my musimy się pomalować, wybrać co na siebie założyć, co też jest sporym problemem. I ogolić się, co jest wielką udręką.

Jak depilować to tylko laserem

polecana depilacja laserowa - SzczecinI tu znowu faceci mają lepiej, ponieważ nie muszą tak idealnie pozbywać się owłosienia jak my. Ja miałam już dosyć wiecznego męczenia się z zadrapaniami i maszynkami, które powodowały, że często się zacinałam. Golić musiałam się codziennie, bo zawsze coś tam zdążyło już odrosnąć i zajmowało mi to dużo czasu. Skóra była podrażniona od tego i zaczęłam szukać innego wyjścia z problemu. Wpadło mi do głowy, że polecana depilacja laserowa – Szczecin mogłaby pomóc mi z moim problemem, ponieważ sama nie dawałam już sobie rady z depilacją. Byłam tylko ciekawa, czy do wrażliwej skóry można używać takiego lasera, ale na szczęście okazało się, że tak. Ile ja już razy miałam podrażnienia od zwykłej maszynki. Nawet gdyby laser mógł trochę podrażnić, to i tak bym to wytrzymała, byle tylko nie musieć więcej się golić. I w ten sposób zaczęłam chodzić na sesje do kosmetyczki i byłam bardzo ciekawa, jak szybko pozbędę się owłosienia na stałe. Okazało się, że zabieg jest bardzo przyjemny i nie ma się czego obawiać. Kosmetyczki zawsze są bardzo delikatne i szybko wykonują cały zabieg.

Zaczęłam od depilacji nóg i już jestem po 3 sesji. Owłosienie zniknęło, co bardzo mnie raduje, bo skończył się mój problem i nic mnie nie haczy i nie odczuwam dyskomfortu. Teraz zapisałam się jeszcze na depilację laserową pach, a później pomyślę jeszcze o wąsiku, bo to też jest coś, co mnie drażni.