Uwielbiasz szyć, chciałabyś urozmaicić ubranka swoich dzieci ciekawymi aplikacjami, a do tego pojęcie haftu komputerowego nie jest ci obce? Poznaj hafciarki brother, które z wielkich zakładów szwalniczych przechodzą do domów krawcowych-amatorek.

Domowe zastosowanie hafciarek brother

hafciarki brotherJapoński producent maszyn do szycia od pewnego czasu uzupełnia rynek o hafciarki brother do domowych zastosowań. Urządzenia te zwykle mogą służyć jako maszyna do szycia, a po zmienieniu ustawień i zastosowaniu tamborka przeistaczają się w potrafiące cuda hafciarki. Tak więc ozdobienie ubranek dziecka fantazyjnymi wzorami lub ulubionymi postaciami z bajek staje się niezwykle proste. Hafciarki brother pozwalają też na ozdobienie dowolnych materiałów napisami, a więc podpisanie stroju gimnastycznego czy worka na buty twojego przedszkolaka nie będzie wyzwaniem. Przy okazji szafa malucha zyska szlachetnego szyku. To tyle o możliwościach, jakie dają maszyny do haftowania. Producent zadbał, by urządzenia były intuicyjne w obsłudze. Każde urządzenie posiada intuicyjny panel sterujący, w którym można dowolnie korzystać z puli zaprogramowanych wzorów. Ich ilość zależy od modelu maszyny, jednak bardzo łatwo można wpiąć pendrive’a z dodatkowymi lub zaprojektowanymi przez siebie wzorami. Priorytetem designerów marki jest także niska emisja hałasu robionego przez pracującą maszynę. Jak zapewniają importerzy hafciarek brother, dzięki cichej pracy urządzenia bez problemu można pracować w nocy. Zwłaszcza, że najnowsze maszyny posiadają nad stopką wygodne światło led.

Jeśli zastanawiasz się nad wymianą swojej maszyny do szycia na bardziej zaawansowaną, zainteresuj się hafciarkami brother. Umożliwiają funkcję zaawansowanej maszyny do szycia, a przy okazji dodają możliwości zdobnicze, o jakich nasze babki nawet nie śniły.