Leasing w Katowicach

Coraz więcej właścicieli firm, którzy chcą dokonać zakupu nowego wyposażenia dla firmy, w postaci nowych mebli, artykułów BHP, jak również maszyn, urządzeń, czy też samochodów, decyduje się na skorzystanie z oferty banku w postaci uzyskania leasingu dla firmy, dzięki któremu, możliwe jest finansowanie na bardzo korzystnych warunkach.

Udzielanie leasingu konsumenckiego w Katowicach

konsumencki leasing katowiceZ takiego rodzaju form finansowania, korzystają przedsiębiorcy, prowadzący działalność gospodarczą, oraz spółkę. Udzielenie leasingu polega na uiszczeniu wpłaty początkowej na dany przedmiot, w wysokości nie więcej niż kilkanaście procent, następnie przedmiot zostaje spłacany przez co najmniej dwa lata w ratach miesięcznych. Po upływie terminu leasingowania, osoba która uzyskała leasing ma możliwość wykupu końcowego przedmiotu w kwocie zawartej w umowie, jak również ma możliwość oddania leasingowanego przedmiotu na poczet nowszego oraz bardziej funkcjonalnego. Niemniej jednak wiele osób, które nie prowadzi żadnej działalności gospodarczej, także ma możliwość uzyskania takiego leasingu, na przykład na samochód, czy też wyposażenie własnego gospodarstwa domowego. Konsumencki leasing Katowice, to usługi udzielania leasingu na podstawie uzyskiwanych dochodów, udokumentowanych zeznaniem podatkowym PIT. Dochody te uwzględniane są na podstawie zatrudnienia, umowy o pracę, umowy zlecenie, jak również o dzieło.

Niemniej jednak w przypadku leasingu konsumenckiego, liczy się wyłącznie przychód uzyskany do tej pory, co dokumentuje zatwierdzone przez urząd skarbowy zeznanie podatkowe PIT. Jeśli więc konsument wykazywał odpowiednio wysokie przychody, ma on możliwość zyskania leasingu lub kredytu konsumenckiego na dowolny produkt lub usługę. Warto zapoznać się z tego rodzaju finansowaniem.