Jeszcze łazienka czy już SPA?

http://www.projektglass.pl/?p=9,kabiny%20prysznicowe

Coraz częściej, odchodzi w zapomnienie styl urządzania łazienki, jako pokoju stricte higienicznego. Szczególnie kobiety chcą, by ich łazienka była miejscem relaksu, gdzie mogą trzymać tony swoich pachnących, kolorowych kosmetyków. W związku z tym zmianie ulegają kiedyś narzucane trendy typu półeczka z płytek ceramicznych. Teraz w łazienkach królują funkcjonalne meble łazienkowe i toaletki, nadające delikatny charakter jak i w pełni funkcjonalne.
Do wyboru mamy zarówno meble metalowe, na przykład ze stali nierdzewnej, które wzbudzają po części poczucie sterylności, jak i odpowiednio impregnowane meble drewniane, które już dawno wyszły poza utarte schematy używania takowych tylko w pomieszczeniach dziennych czy jako meble kuchenne.

http://www.projektglass.pl/?p=9,kabiny%20prysznicowe
Źródło: http://www.projektglass.pl/?p=9,kabiny%20prysznicowe

Potrzeba posiadania w łazienkach jak najwięcej miejsca na kosmetyki i akcesoria, już widoczna jest w trendach meblarskich. DO wyboru mamy szafki podumywalkowe z drzwiczkami, w których trzymamy produkty czystości, z szufladami, idealne na ręczniki czy akcesoria kąpielowe. Małe komódki z szufladkami, które przy okazji pełnią rolę kosza na brudną bieliznę. Wiszące szafki z lustrami i kinkiety, które w pełni zastępują toaletkę, przy których można robić codzienny makijaż. W pełni regulowane wielkości przestrzeni sprawiają, że możemy dostosować je do swoich potrzeb.
Nowoczesne meble łazienkowe, mają też najczęściej zmontowane systemy bezpiecznych cichych zamknięć, co także sprawia, że nasz pobyt w łazience to chwila relaksu i moment w ciągu dnia, kiedy w pełni możemy skupić się na sobie.