Jaki jest koszt audytu energetycznego?

Ostatnio znów przyszły podwyżki prądu. Ustaliliśmy z mężem, że coraz mniej się opłaca korzystać z tego źródła energii. Już od dawna planowaliśmy zamontować instalację fotowoltaiczną na dachu naszego mieszkania, ale teraz postanowiliśmy wreszcie się tym zająć. Wcześniej musieliśmy jednak wykonać audyt energetyczny, żeby mieć pewność jakie panele słoneczne będą dla nas najlepsze.

Wykonanie audytu energetycznego w dobrej cenie

audyt energetyczny cenaMusieliśmy znaleźć firmę energetyczną, która wykona dla nas odpowiedni audyt. Zależało nam na tym, aby był to ktoś rzetelny i profesjonalny. Poszukiwania takiej firmy rozpoczęliśmy od internetu. Wiedzieliśmy, że taki audyt może być dosyć drogi, dlatego wcześniej chcieliśmy porównać różne oferty. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: audyt energetyczny cena, i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Szybko udało nam się znaleźć elektryka, który proponował przystępne, niskie ceny za wykonanie audytu energetycznego. Koszt takiego audytu w zależności od wielkości mieszkania wahał się w przedziale od 100 złotych do 500 złotych. Biorąc pod uwagę wielkość naszego domu nie powinniśmy zapłacić więcej niż 200 złotych. To była dla nas bardzo dobra oferta, dlatego od razu umówiliśmy się z tym elektrykiem na wykonanie audytu i dostarczyliśmy mu odpowiednie dokumenty do tego niezbędne. Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór.

Nie dość, że zapłaciliśmy bardzo niską ceną, to jeszcze wykonał on audyt w sposób profesjonalny i rzetelny. Nie tylko na podstawie naszego zużycia prądu z ostatnich dwóch lat, ale także wziął pod uwagę moc umowną. Dzięki temu wiedzieliśmy, jakie panele słoneczne będą dla nas najlepsze i najbardziej wydajne. Taki audyt był rzetelny i skrupulatnie wykonany. Byliśmy bardzo zadowoleni z jego usług.