Gdzie kupić wkłady zapachowe do pisuaru?

Od dłuższego czasu prowadzę restaurację. W męskiej toalecie dla gości znajduje się kilka pisuarów. Niestety, z tej łazienki roznosi się niezbyt przyjemny zapach. Jest to do tego stopnia uciążliwe, że zapach przeszkadza gościom na sali. Musiałam znaleźć jakieś rozwiązanie tej sytuacji. Zamykanie drzwi od toalety po każdym gościu nie przyniosło pożądanych skutków.

Kupno wkładek zapachowych do pisuaru

wkład zapachowy do pisuaruW jednym ze sklepów z artykułami chemicznymi szukałam jakiegoś silnego odświeżacza powietrza do łazienek. Ale właśnie wtedy znalazłam lepsze rozwiązanie. Rzucił mi się w oczy wkład zapachowy do pisuaru. Byłam ciekawa, jak to działa. Przeczytałam na opakowaniu, że taki wkład przykleja się w pisuarze i za każdym razem, kiedy woda zostaje spuszczona zapach uwalnia się w powietrze. Wkładka jest żelowa, dlatego całkowicie rozpuszcza się w wodzie i nie trzeba jej wymieniać po wykorzystaniu. Uznałam, że jest to bardzo higieniczne rozwiązanie, o wiele lepsze niż tradycyjne kostki toaletowe, który zresztą w pisuarach nie da się użyć. Kupiłam te wkłady, tym bardziej że były akurat dostępne w bardzo niskiej, przystępnej i promocyjnej cenie. Do wyboru miałam różne warianty zapachowe. Zdecydowałam się na aromat owocowy, ponieważ uznałam, że będzie on lepiej pasował do wnętrza restauracji niż popularne zapachy kwiatowe. Już wkrótce przekonałam się, że to był strzał w dziesiątkę.

Taki zapach do pisuaru skutecznie zwalczył odór moczu, który już od dawna dawało się wyczuć w całej restauracji. W dodatku są to produkty ekologiczne, przyjazne środowisku, które nie zawierają sztucznych, chemicznych dodatków. Byłam bardzo zadowolona z takiego rozwiązania, ponieważ okazało się ono tanie i skuteczne. Teraz montuje takie wkłady także w pisuarze, który mam w domu.