Kiedy myślałem o tym, aby zdecydować się na własną fotobudkę, którą później będę mógł wynajmować nie widziałem jeszcze z czym się to będzie wiązać i jak tak naprawdę podejść do tego biznesu. W końcu była to branża eventowa, w której nie miałem specjalnie doświadczenia, ale zamierzałem postawić swoje pierwsze kroki właśnie w fotobudkach, gdyż jak słyszałem jest to bardzo ciekawa możliwość dla każdego zainteresowanego klienta.

Fotobudki dla każdego

fotobudka ze śląskaTakiego klienta, który tylko chce mieć piękne i oryginalne zdjęcia ze swojego wydarzenia. Dobrej jakości fotobudka daje przede wszystkim nieograniczone możliwości i sprzyja kreatywności wszystkich gości, którzy zainteresowani są zrobieniem sobie ładnych zdjęć samodzielnie w gronie znajomych, czy też indywidualnie, dlatego postanowiłem zainwestować w bardzo nowoczesny model fotobudki, która posiada wszystkie najważniejsze funkcje pozwalające na wykonywanie zdjęć jakich nikt jeszcze wcześniej nie miał okazji wykonywać. Widziałem też, że taka fotobudka ze śląska jest oferowana również przez inne firmy, które były bezpośrednio moją konkurencją, ale szczerze mówiąc nie przerażał mnie ten fakt i  wiedziałem, że poradzę sobie w tym biznesie bardzo dobrze. Dzięki temu szybko stałem się dość rozpoznawalny w tym biznesie i na pewno mogłem z powodzeniem realizować różnorodne sesje zdjęciowe, czy też brać udział w naprawdę ciekawych wydarzeniach.

Póki co wszystko robiłem samodzielnie, gdyż przez pierwsze kilka miesięcy nie mogłem pozwolić sobie na zatrudnienie pracownika, z tego względu, że biznes jeszcze nie był aż tak wykształcony. Następnie jednak szukałem osoby, która przejmie za mnie wszystkie kwestie techniczne, a ja zajmę się pozyskiwaniem klientów oraz organizacją na wysokim poziomie.