Nazywam się Marek i mam czterdzieści pięć lat. Jakiś czas temu otworzyłem własną działalność w Rzeszowie. Zatrudniam wielu pracowników, którzy doskonale wykonują swoje obowiązki. Jakiś czas temu był u mnie zatrudniony prawnik, ale przejęła go jakaś kancelaria adwokacka, ponieważ był świetny i nie miał czasu dla mnie pracować.

Specjalista od odszkodowań

OdszkodowaniaUznałem, że dla niego to na pewno lepiej, więc uznałem, że znajdę kogoś na jego miejsce. Chciałbym, by to był prawnik, który będzie obsługiwał odszkodowania w mojej firmie i właśnie takiej osoby zamierzam poszukać. Kiedy przeglądałem internet to pojawiła się kancelaria prawna, która obsługuje firmy i postanowiłem się z nimi skontaktować. Przedstawiłem jakie oczekiwania mam wobec obsługi. Prawnik, z którym rozmawiałem zapewnił mnie, że ich kancelaria adwokacka obsługuje odszkodowania na bardzo wysokim poziomie i chętnie podejmą ze mną współpracę. Zostanie mi przydzielony prawnik, który będzie ze mną bezpośrednio współpracował. Kancelaria prawna, z którą się spotkałem zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Każdy prawnik, który jest tam zatrudniony jest bardzo dobry. W Rzeszowie na pewno ta kancelaria prawna jest bardzo znana, ponieważ w internecie wyczytałem wiele pozytywnych opinii na ich temat. Następnego dnia z rana adwokat, który został mi przydzielony, pojawił się w moim przedsiębiorstwie. Przedstawiłem mu wszystkie dokumenty – skuteczne uzyskiwanie odszkodowań w Rzeszowie i usiedliśmy razem, aby się przyjrzeć każdej sprawie z osobna.

Zauważyłem, że ten prawnik bardzo dobrze znał odszkodowania, ponieważ przeglądanie dokumentacji poszło mu bardzo sprawnie. W każdym przypadku doskonale wiedział jakie kroki należy podjąć i od razu zabrał się do działania. Jestem bardzo zadowolony z tej współpracy i cieszę, że udało mi się ich znaleźć.