Klientów mam różnych, niektórzy chcą mieć udekorowany dom na przykład w stylu skandynawskim czy industrialnym. Dzisiaj nowa klientka przyszła do mnie ze zleceniem wykonania wnętrza mieszkania w stylu nowoczesnym. Tutaj nie ma zbyt dużego problemu, ten styl jest wybierany na porządku dziennym – ale zawsze przed wykonaniem zlecenia muszę porozmawiać z klientem, żeby wybadać czy na pewno klient tego chce.

Szkło elegancką dekoracją

druk na szkle cenaJa osobiście do tego stylu mieszkań lubię dawać proste i eleganckie rozwiązania, dlatego końcowymi dodatkami u mnie są szklane obrazy. Taki rodzaj dodatku daje poczucie elegancji i wszechstronności w pomieszczeniu. Taki obraz może być powieszony wszędzie salon, biuro czy to kuchnia i łazienka. Przez materiał jakim jest szkło, głębia kolorów jest zachowana i wyraźna – również jest odporne na parę wodną i na promienie słońca, przez co obraz nie straci na jakości. Sądzę że najtrwalszą formą jest druk na szkle Cena nie jest wygórowana, a inwestycja opłacalna. Dzięki temu, każdy jest w stanie kupić, ten że oryginalny i elegancki produkt. Dodatkowym atutem takiego obrazu jest termicznie hartowane szkło, które jest wytrzymalsze, bardziej bezpieczniejsze i lekkie. Taki obraz można powiesić na każdy rodzaj ściany, oraz daje możliwość ułożenia różną konfiguracją. Na przykład można obraz podzielić na trzy prostokąty, po powieszeniu się obok siebie tworzą jedną wspólną całość. Taki sposób dekorowania nada każdemu pomieszczeniu indywidualny styl.

Mieszkanie wyszło tak jak chciałam. Elegancko, wszechstronnie wszystkie powierzchnie zostały dobrze wykorzystane dzięki ciekawym rozwiązaniom. Klientka jest bardzo zadowolona z wykonanej pracy, a zwłaszcza z salonu, który był w idealnej harmonii. Klientka od razu zapowiedziała, że zarekomenduje mnie swoim znajomym.