Kiedy tylko przyszła pierwsza oferta dla osób bezrobotnych na szkolenia a w późniejszym okresie pozyskanie pieniędzy z instytucji unijnych bardzo się ucieszyłam. Po urodzeniu bliźniąt było mi trudno wrócić na rynek pracy, ponieważ pracodawcy obawiali się, że zaraz przyniosę zwolnienie. 

Zakup podnośnika na wynajem 

podnośniki koszowe gdańskDlatego też postanowiłam wziąć udział w tych szkoleniach, bo miałam nadzieję, że uda mi się bez większego problemu otworzyć firmę. Jednak najważniejszym było utrzymanie się na rynku. Postanowiłam zainwestować w firmę sprzątającą, jednak zależało mi na tym aby ogarniać nie tylko domy ale również powierzchnie biurowe. Stawanie w przetargach dawało mi szansę na utrzymanie się na rynku jak również zdobywanie nowych klientów. Widziałam, że w mieście buduje się coraz więcej nowoczesnych biurowców, które są całe oszklone dlatego też zdecydowałam się, że w ofercie mojej firmy znajdą się podnośniki koszowe gdańsk a za ich sprawą alpinistyczne mycie przeszkleń i okien. Jednak nie tylko. W internecie przeczytałam, że taka koszowa zwyżka może być również wykorzystywana do zawieszania nowych reklam na bilbordach jak również samych nośników reklamowych. Postanowiłam, że będę starać trafić się również do agencji reklamowych czy tez marketingowych. Miałam nadzieję, że uda mi się odnieść sukces chociaż przy dwójce dzieci to nie lada wyzwanie. Bycie swoim własnym szefem bardzo pomogło mi w osiągnięciu sukcesu. 

Moja firma prężnie się rozwija i już większość biurowców to moi klienci. Oferuję im nie tylko usługi na podnośnikach koszowych, ale także ekipę sprzątającą pomieszczenia, klatki jak również pielęgnującą tereny zielone. Teraz wiem, że inwestycja w samą siebie oraz niezbędny sprzęt była najlepszą jaką podjęłam w swoim życiu.