Jeśli chodzi o producentów rowerów, generalnie ich działalność możemy w gruncie rzeczy podzielić na firmy, które zajmują się produkcją wyłącznie rowerów do użytku rekreacyjnego, firmy stawiające wyłącznie na produkcję rowerów specjalistycznych, zawodowych i firmy, które produkują oba typy rowerów, ale widać tendencje w konkretnym kierunku.

Produkty rowerowe firmy Kellys

rowery kellysJedną z firm, która produkuje rowery zarówno rekreacyjne, jak i bardziej zawodowe, jest firma Kellys. Rowery Kellys, mimo swojego zróżnicowania produktowego, dość wyraźnie nastawione są na klientów, którzy myślą o kolarstwie bardziej jako o sporcie wyczynowym. Zorientowanie na ten rodzaj klienta widoczne jest już w samej ofercie rowerów, wśród których znajdziemy wiele modeli różnorodnych rowerów górskich, które ze względu na swoją wytrzymałość i konstrukcję doskonale sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach terenowych i umożliwiają zawodowcom wykonywanie skomplikowanych i efektownych akrobacji. W ofercie znajdziemy też rowery crossowe i trekkingowe, które swoje przeznaczenie znajdują na dłuższych odcinkach trasy i są doskonałymi propozycjami dla osób, które lubią dalekie wyprawy rowerowe. Jednym z typów rowerów, proponowanych nam przez firmę Kellys są również rowery szosowe, które prawdopodobnie większości z nas w największym stopniu kojarzą się z zawodowym kolarstwem właśnie.

Produkty firmy Kellys rozróżnione są na rowery przeznaczone dla kobiet i rowery dedykowane mężczyznom. Rowery te różnią się między sobą konstrukcją w taki sposób, by lepiej spełniać potrzeby danej grupy. Jednocześnie, firma Kellys oprócz rowerów proponuje nam także wszelkie akcesoria, których potrzebujemy do wygodnego, ale jednocześnie w pełni bezpiecznego podróżowania rowerem właśnie.