Moja siostra bardzo dba o swojego synka. Z mężem długo starali się o dziecko toteż pragnie zapewnić mu to, co najlepsze. Kiedy maluch miał iść do pierwszej klasy siostra przybyła do mnie po ratunek.

Najlepsze tornistry dla najmłodszych

tornister herlitz smartZ racji tego, że jestem nauczycielką w klasach 1-3, siostra postanowiła przyjść do mnie na kawkę i poradzić się, co dokładnie kupić synowi do pierwszej klasy. Powiedziała mi, że wybór przyborów szkolnych jest tak wielki, że sama nie wie, co będzie najlepsze. Radziłam jej zatem, jakiej miękkości kredki kupować, jakie ołówki, oraz której firmy wybierać farbki czy pisaki. Poradziłam jej jednak, aby na samym początku skupiła się na kupnie najlepszego tornistra, jaki tylko znajdzie. Wybrałyśmy się razem na zakupy, aby móc dopasować jej synowi najlepszy tornister. Tornistry w przeciwieństwie do zwykłych plecaków są sztywne i skonstruowane w taki sposób, aby ciężar w nich się znajdujący, rozprowadzony był równomiernie i nie przeciążał żadnej ze stron. Poza tym usztywniane plecy to nie tylko zbawienie dla kręgosłupa dziecka. Zyskujemy wówczas pewność, że żadna ostra krawędź nie będzie wbijała się niewygodnie w plecki naszego malucha. W sklepie moją uwagę od razu przykuł tornister herlitz smart. Nie tylko wyglądał bardzo porządnie, ale również prezentował się znakomicie pod względem wizualnym. Mój siostrzeniec od razu podleciał do półki z tornistrami i wskazał na ten z myszką Miki. Uwielbia tę bajkę, a zatem postanowiłyśmy przyjrzeć się z bliska temu tornistrowi. Po założeniu go na plecy dziecka wystarczyła krótka regulacja rączek. Na próbę włożyłyśmy do niego kilka książek ze sklepu, czy innych przyborów. Mały stał dalej z ucieszoną minką, a ja dokładnie zbadałam plecak sprawdzając, czy nic się nigdzie nie wbija, ani nie ociera dziecka.

Rzeczywiście, tornistry tej marki zasługują na wyjątkowe uznanie. Siostra do dziś twierdzi, że był to znakomity zakup, ponieważ tornister okazał się również bardzo wytrzymały. Wkrótce i moja córka będzie wybierała się do pierwszej klasy, a ja teraz wiem, jaki dokładnie tornister jej zakupie!