Luksusowe opakowanie prezentu to nie wszystko. Wystarczy wybrać ciekawe pudełko, dostępne również u sprzedawców. Na nich możecie wygrawerować dedykację albo grafikę. Ważne, aby to, co w środku było również atrakcyjne i prezentowało się zjawiskowo. Dlatego też wielu jubilerów stara się, aby wnętrze było tak samo ekskluzywne, jak samo opakowanie.

Wyjątkowy prezent w formie grawerowanych spinek

grawerowane spinki do mankietówDla mężczyzny, który lubi wyglądać modnie możecie zakupić również ciekawy prezent. Do łask powróciły spinki do krawatów oraz koszul. Te dodatki nadadzą strojowi faceta powabu. Grawerowane spinki do mankietów to doskonały pomysł na upominek dla każdego: męża, brata czy nawet syna. Jubilerzy starają się być również kreatywni. Łączą twarde tworzywa, jak srebro z techniką laserową, wykonując w ten sposób produkt trwały oraz prezentujący się zjawisko. Grawer wykonywany na spinkach jest najwyższej jakości. Możecie na nich zamieścić wszystko: tekst czy grafikę. Spinki takie będą noszone z dumą. Możecie również zadbać o niekonwencjonalny ich kształt czy dodać do nich jakiś kolorowy akcent, jak onyks czy bursztyn bałtycki. Ciekawym pomysłem jest także zakup spinek dedykowanych, skierowanych do konkretnego zawodu. Wprowadzono na rynek dodatki dla policjantów, w kształcie czapeczki. Wiele osób docenia także upominki nawiązujące do ich ulubionych filmów czy seriali. Można kupić spinki w kształcie budki telefonicznej niczym z Doktora Who.

Spinki do mankietów to doskonały pomysł na upominek dla każdego mężczyzny. Sprawcie przyjemność swojemu mężowi na rocznicę ślubu, zaskakując ciekawą dedykacją. Taki prezent to wyjątkowy podarunek, który będzie noszony przy każdej nadarzającej się ku temu okazji. Dodatkowo wzbogaćcie takie spinki ozdobnych opakowaniem, które im elegancji i sprawi, że będą przechowywane z najlepszą dbałością.