Zbliża się zima a w moim domu nadal trwa remont. Zdecydowałam się z mężem na rozbudowę domu, w którym mieszkamy od pięciu lat. Mamy trójkę dzieci i chcieliśmy żeby każde z nich miało swój pokój. Są coraz starsi więc wiemy jakie to dla nich ważne. Remont zaczęliśmy latem ale mieliśmy trochę komplikacji i przez to nam się wszystko przeciągnęło.

Zamówiłam grzejniki elektryczne

grzejniki elektryczne sklep internetowyZe względu na to, że nie mamy jeszcze podłączonego pieca na gaz, z którego będziemy na stałe korzystać to mąż poprosił mnie żebym zamówiła grzejniki elektryczne do każdego pokoju. W domu jest już chłodno i niestety nie mamy wyjścia. Poza tym ekipa remontowa cały czas prowadzi prace w domu na górze i grzejniki elektryczne im się przydadzą żeby ściany w miarę szybko wysychały. Poszukałam dobrej oferty i zdecydowałam się zadzwonić do sklepu internetowego żeby podpytać o szczegóły. Grzejniki elektryczne sklep internetowy zamówiłam w niskiej cenie. Właściciel sklepu ze względu na sporą ilość grzejników, które zamawiałam udzielił mi rabatu i nie musiałam płacić za dostawę kurierem. Pokazałam mężowi, jakie grzejniki elektryczne zamówiłam i okazało się, że są one polecane na rynku przez różnych specjalistów. Bardzo się cieszyłam, ze udało mi się tak szybko znaleźć i zakupić dobry sprzęt. Musimy poczekać jeszcze na dostawę. Piec na gaz ma być zamontowany dopiero pod koniec grudnia i wówczas nie będziemy musieli już korzystać z elektrycznych grzejników. Póki co nie mieliśmy wyjścia i stąd tak szybko musiałam działać.

Już nie mogę się doczekać kiedy kurier do mnie zadzwoni, żeby mnie poinformować że już się do nas kieruje. Podałam właścicielowi sklepu internetowego swój numer bo mąż często wyjeżdża w delegacje i muszę sama odebrać od kuriera paczkę z grzejnikami. 

 

Kategorie:Dom